• Przedszkole zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze 5 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00 (podstawa programowa).

• Za każdą rozpoczętą godzinę zegarową od godz. 6.30 do godz. 8.00 oraz od godz. 13.00 do godz. 16.00, opłata wynosi 1,30.

• Sposób rozliczania: stawka za godzinę ( zł) x ilość godzin ponad podstawę programową x ilość dni roboczych w miesiącu.

• Od 01.10.2020 r. dzienna stawka żywieniowa wynosi 8 zł.

• Dzieci korzystają z następujących posiłków:
              - śniadanie,
              - II śniadanie,
              - obiad,
              - podwieczorek,

• Płatności za przedszkole uiszcza się z dołu do 15-tego każdego następnego miesiąca na podane konto:

Bank Spółdzielczy w Gryfinie filia Banie

65 9377 0000 0104 0658 2001 0003

W treści należy wpisać:

opłata za przedszkole (kwota),

opłata za wyżywienie (kwota).

• W przypadku nieobecności dziecka zwrotowi podlega dzienna stawka żywieniowa za każdy dzień nieobecności z wyłączeniem pierwszego dnia nieobecności dziecka.

• Zwalnia się z opłaty:

1)      częściowo w wysokości 50 % opłaty  za drugie i następne dziecko – rodziców (opiekunów prawnych) dzieci, jeżeli do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej uczęszcza dwoje lub więcej dzieci z tej samej rodziny,

2)      całkowicie – rodziców (opiekunów prawnych) dzieci:

a) objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania,

b) posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

c) posiadających orzeczenie o potrzebie indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego

d) posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Z wnioskiem o skorzystanie ze zwolnienia z opłaty  rodzic (opiekun prawny) dziecka występuje do dyrektora przedszkola.

INNE OPŁATY:

• Ubezpieczenie - 26 zł