• Spotkanie autorskie z Panią Zofią Stanecką

• 18.07.2023 16:02

•        Dnia 15 marca w naszym przedszkolu, odbyło się autorskie spotkanie z Panią Zofią Stanecką autorką książek dla dzieci, zorganizowane przez Publiczną Bibliotekę w Baniach.
        Podczas spotkania, Pani Zofia, przybliżyła przedszkolakom pracę pisarza: opowiadała, jak powstają jej książki, a także skąd czerpie pomysły na znane i bliskie przedszkolakom bajeczki.
        Mieliśmy okazję wysłuchać fragmentów wybranych utworów oraz podziwiać ciekawe ilustracje naszego Gościa.
        To niecodzienne wydarzenie sprawiło wiele radości dzieciom. Serdecznie dziękujemy Pani Zofii za pełne wrażeń chwile 🙂
      • Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.